W tej sekcji znajdują się najczęsciej zadawane pytania przez klientów

Sprawdzony przez nas trunek, którego butelka znajduje sie jako pokazowy element to balantines 0,5 l i taka butelka napewno się mieści.

Naklejka ma wymiary 16 x 7 cm

Tak, w naklejkach mamy możliwość zmiany każdego tekstu. Prosimy tylko o opisanie w wiadomości przy zakupie, jaki tekst chcesz zamienić na jaki.

Naklejka znajduje się na kartonie pod listem przewozowym wraz z dowodem zakupu. Informacje o tym są zawarte na pieczątkach informacyjnych.

Nie, w zestawie nie znajduje się alkohol

Tak. Wystarczy w formularzu zakupu w wiadomości do sprzedającego o tym wpomnieć i wysłać grafikę na adres : can-bar@o2.pl

Pamiętaj, nie przesyłamy projektów do akceptacji, więc przed wysłaniem do nas wiadomości dokładnie sprawdź, czy nie zawiera ona błędów, literówek itp.

Podeślij informacje takie jak: numer wzoru znajdujący się przy wybranym przez Ciebie projekcie oraz informacje potrzebne do spersonalizowania danego wzoru (imię obdarowanej osoby, datę).

Czas i koszt dostawy naszych przesyłek na terenie Polski zależy od wybranego sposobu dostawy: - Kurier DPD - czas dostarczenia przesyłki to 1 dzień roboczy; koszt przesyłki kurierskiej przy przedpłacie wynosi 17,99 zł, zaś przy wysyłce pobraniowej to 19,99 zł. Kurier InPost 13 zł. Kurier InPost pobranie - 15 zł. Paczkomat 11 zł . Paczkomat pobranie 13 zł . Do zamówień powyżej 350 zł oferujemy darmową dostawę.

Tak. Możesz odebrać produkt osobiście, jeśli wybierzesz taki sposób dostawy w formularzu zamówień lub skontaktujesz się z nami i umówisz na dany dzień i godzinę.

Oferujemy możliwe sposoby płatności za zamówienie: - Szybki przelew internetowy , BLIK PayPal karty kredytowe itp dzięki serwisowi Przelewy24 ; - Przelew na konto bankowe; - Płatność za pobraniem (tylko dla wysyłek na terenie Polski)

Tak. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany naszym produktem, możesz go zwrócić i otrzymać pełny zwrot kwoty w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania żadnej przyczyny.

Tak, wysyłamy paczki za granicę. Przy zakupie należy zaznaczyć opcje WYSYŁKA ZA GRANICE (EUROPA). Wiąże się to z dodatkowym kosztem.

Jest możliwość zamówienia przez telefon, lecz polecamy i zachęcamy do skorzystania z formularza zakupu na naszej stronie, gdyż przyspieszy on zamówienie i szybciej dostaniesz swoja paczkę.

Niestety nasza moc nie sięga tak daleko. Kurierzy rozwożą przesyłki według wcześniej ustalonego grafiku. Na szczęście większość z nich kontaktuje się telefonicznie, aby dostarczyć paczkę w dogodnym dla Ciebie czasie.

Nasza firma jest na podatku ryczałtowym przez co nie mamy możliwosci wystawienia faktury VAT.

Nasz produkt Kanister Barek wykonany jest z nowego stalowego kanistra 20l pomalowanego fabrycznie z zewnatrz jak i w środku.

Produkty są zabezpieczone folią bąbelkową oraz kartonowym pudełkiem z miękkim wypełnieniem - wszystko po to, aby po rozpakowaniu nie było na nich nawet najmniejszej rysy.